Флагман LG V30 розсекречений до офіційного анонсу

0

Компанія LG, готуючись до запуску флагмана V30, почала промо‑компанію з участю користувачів, названу Find Your Frame. Вона покликана дати шанс кожному взяти участь у створенні фільмів і рекламних матеріалів. Користувачам для цього необхідно лише зробити відео того, як вони отримують свої кращі кадри на камеру смартфона. Краще може бути використано в офіційному промо, а може просто витекти » в Мережу, рассекретив флагман раніше часу, як зараз і сталося.

Опублікована ціла серія фото, які демонструють дуже вузькі зі всіх сторін рамки екрану, корпус зі скляною задньою панеллю, здвоєну камеру з набором допоміжних датчиків і сканер відбитків під нею. Дизайн виявився цілком очікуваним, флагман фігурував у попередніх витоках саме в такому вигляді.

LG V30 повинен стати самим топовим рішенням компанії. Якоюсь мірою його можна назвати запізнілими відповіддю на Galaxy S8+, адже начинка у нього повинна бути аналогічною, з Snapdragon 835 на чолі.

Більш того, у технічному плані новинка LG може і перевершити конкурентів. Їй приписують фотосенсор зі світлосилою f/1.6, що стане рекордне серед всіх смартфонів. Це дозволить V30 нав’язати боротьбу флагманам Samsung і Pixel по частині нічної зйомки.

Анонс LG V30 призначений на 31 серпня. Він пройде в Берліні в рамках міжнародної виставки IFA 2017. За тиждень до цієї події буде представлений Galaxy Note8, ще один його конкурент.

Флагман LG V30 розсекречений до офіційного анонсу

Флагман LG V30 розсекречений до офіційного анонсу

Читайте також: 3D-рендер LG V30 з безрамковим екраном від OnLeaks