BLUBOO S8 за 80 доларів проти Samsung Galaxy S8 за 800 доларів

0

BLUBOO S8 за 80 доларів

На сучасному ринку електроніки з’являється все більше безрамкових смартфонів. Слідуючи цій моді, все більше виробників намагаються знайти вдале рішення в дизайні безрамочного дисплея. Якщо говорити про пристрої з співвідношенням сторін 18:9, то тут виділяються дві моделі смартфонів в різних цінових категоріях — це BLUBOO S8 і Samsung Galaxy S8. Давайте розглянемо характеристики цих апаратів більш детально.

BLUBOO S8 за 80 доларів проти Samsung Galaxy S8 за 800 доларів

BLUBOO S8 за 80 доларів проти Samsung Galaxy S8 за 800 доларів

Судячи з даних у таблиці, багато характеристики BLUBOO S8 і Samsung Galaxy S8 однакові, а найбільш очевидні і основні стосуються схожісті дизайну екрану, дозвілу фронтальної камери, функції автофокусування і відеозйомки. BLUBOO S8 доступніший за ціною, має збільшену ємність батареї, краще дозвіл основної камери з наявністю в ній функції виміру глибини кадру, якої немає в Samsung Galaxy S8.

BLUBOO S8 за 80 доларів проти Samsung Galaxy S8 за 800 доларів

Так, Samsung Galaxy S8 отримав топовий 8-ядерний чіп Exynos 8895 з частотами на 2.3 ГГц і 1.7 ГГц. Але його вартість в п’ять разів перевищує цінник на BLUBOO S8, і було б дивно, якби за ці гроші Samsung продавала смартфон не з найшвидшою однокристальних системою.

BLUBOO S8 за 80 доларів

Судячи по ще одній таблиці, апарат BLUBOO має дві модифікації під назвами BLUBOO S8 lite і BLUBOO S8. Обидві моделі оснащені безрамковими дисплеями і батареями на 3450 мАг, а відмінності стосуються апаратної начинки. BLUBOO S8 і S8 lite з’являться у продажу в самий найближчий час, але виробник готує покращену версію смартфона з назвою BLUBOO S8+ і цінником близько 300 доларів США. Топовий апарат оснастять процесором Helio X30, 6 гігабайтами оперативної і 128 гігабайтами вбудованої пам’яті.

Якщо вам потрібен стильний безрамковий смартфон з хорошим співвідношенням ціни та якості, зверніть увагу на BLUBOO S8. Більше інформації про новинку можна прочитати на офіційному сайті виробника.

Читайте також: Xiaomi Mi 6 з батареєю 9000 мАч: готові ризикнути?