Гугл випустив Android O Developer Preview 4

0

Android O Developer Preview 4

Google сьогодні випустив четверту і останню попередню версію Android O для пристроїв Nexus і Pixel. У новому повідомленні у своєму блозі Google повідомляє, що Developer Preview 4 є «кандидатом на випуск». Це означає, що ОС в цій версії повинна бути досить стабільною як для розробників, так і для користувачів, які першими виявили бажання випробувати нову платформу. Версія включає в себе остаточний варіант системи з величезною кількістю виправлень і поліпшеної продуктивністю, а також остаточно доопрацьовані API-інтерфейси, які були доступні ще в попередній, третій версії для розробників.

Гугл випустив Android O Developer Preview 4

Якщо ви є власником пристрою Pixel, Pixel XL, Pixel C, Nexus 5X, Nexus 6P або Nexus Player, то можете провести оновлення платформи вручну на своєму апараті, використовуючи посилання. Якщо ж ви хочете чекати OTA, можемо повідомити: пристрої, зареєстровані для тестування бета-версії Android, повинні отримати свої оновлення протягом наступних двох днів.

Гугл випустив Android O Developer Preview 4

Як тільки у нас з’явиться інформація про нововведення, які принесла четверта версія для розробників, або хто-небудь з користувачів поділиться своїми враженнями, ми обов’язково повідомимо вам і розповімо про зміни або нові важливі функції.

Читайте також: Google визначила терміни виходу Android O, він же Android 8