Який Android виробник оновлює смартфони найшвидше?

0


Багато з вас відвідують центр оновлення операційних систем Android Marshmallow і Nougat, щоб побачити, коли Ваш телефон отримає останні оновлення для Android. Хочемо поділитися з вами інформацією які з компаній найшвидше випускають оновлену версію Андроїду на свої гаджети.

LG: 78 Днів

LG знадобилось всього 78 днів, щоб оновити свій G5 LG до версії Nougat,  зробивши це в Південній Кореї 8 листопада.

Motorola: 88 днів

Motorola ніколи не пасла задніх за швидкістю оновлення своїх смартфонів, цього разу оновлення версії Nougat не є винятком. Власники Verizon Moto Z і Moto Z Force отримали оновлення 18 листопада.

HTC: 95 днів

HTC в минулому зробила декілька гучних заяв стосовно попередніх оновлень, проте це не дало компанії ніякої користі, а у певних випадках навіть навпаки. Цього разу HTC без проблем випустили оновлення. Власники HTC 10 отримали оновлення 25 Листопада і власники One M9 декількома днями пізніше — 5 Грудня. HTC отримав оновлення Nougat за 95 днів після того як Google випустив її.

Sony: 99 днів

Sony ледве вдалось вкластись в термін ста днів, коли 29 Листопада на Xperia X вийшло оновлення. Xperia XZ почали отримувати оновлення вже наступних днів і Xperia X та X Compact отримали оновлення 16 грудня.

Xiaomi: 126 днів

Майже за місяць після виходу оновлення на Sony отримали оновлення і частина користувачів Xiaomi,  26 грудня, 126 днів після виходу оновлення.

OnePlus: 131 днів

OnePlus випустив оновлення версії Андроїда в останні години 2016 року, 31 грудня для користувачів OnePlus 3T та OnePlus 3 .

Samsung: 143 днів

Samsung випустив оновлення уже в 2017 році на Galaxy S7 та S7 Edge – це сталося всього декілька днів тому-  12 січня. Samsung беззаперечно повинен щось зробити для пришвидшення виходу нових версій в майбутньому.

Huawei: досі без оновлення

Huawei досі не випустив фінальну версію Android Nougat до жодного із своїх девайсів, але компанія випустила Mate 9 декілька місяців тому на базі Nougat.